لیست متخصصین پوست زنجان

با سلام و آرزوي سلامتي، مطالب زير جهت اطلاع همگان و ارتقاي سطح آگاهي و معرفي افراد صلاحيت دار در حوزه ي بيماري ها و مشکلات پوستي براي همه بيماران و مراجعه کنندگان به مراکز درماني توسط انجمن متخصصین پوست ایران براي شناخت متخصصين پوست کشور و استان زنجان تهيه شده است:

1- عنوان "متخصص پوست و مو" به پزشکاني اطلاق مي شود که پس از تکميل دوره ي هفت ساله ي آموزشي پزشکي عمومي، در آزمون پذيرش دستيار وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي شرکت کرده و با کسب امتياز کافي وارد دوره ي دستياري تخصصي بيماري هاي پوست شده باشند و بعد از تکميل دوره اي چهارساله موفق به دريافت مدرک دکتراي تخصصي بيماري هاي پوست شده باشند.

2- اين افراد (متخصص پوست و مو) طبق قانون، صلاحيت تشخيص و درمان کليه ي بيماري هاي پوست، مو و ناخن را داشته و بنا به دوره ي آموزشي تخصصي سپري شده و دروس اختصاصي اين دوره، بر ساختمان، عملکرد، تظاهرات بيماري هاي پوستي و نحوه ي درمان آنها تسلط و خبرگي کافي را داشته و قادر به انجام بسياري از اعمال جراحي، کاشت مو يا تکنيک هاي مختلف جوانسازي، بهبود ظاهر و زيبايي پوست و رفع مشکلات پوستي و همچنين استفاده از ليزرها و دستگاه هاي گوناگون براي اهداف درماني و زيبايي هستند.

3- با توجه به تبليغات گسترده و غير واقعي در حوزه پوست و زيبايي، لطفاً در هنگام انتخاب پزشک معالج خود به وجود کلمه "متخصص پوست" در مهر دقت فرموده و داشتن " شماره عضويت در انجمن متخصصين پوست ايران" و "داشتن لوگوي مخصوص بر سرنسخه و مهر" پزشک نيز از ساير راه هاي شناختن اين متخصصين است.

4- ليست متخصصين پوست کشور و استان زنجان و محل فعاليت آنها در سايت انجمن متخصصین پوست ایران در دسترس عموم است و کليه متقاضيان استفاده از خدمات اين دسته از پزشکان امکان مراجعه به اين سايت را داشته و يا با تماس با شماره تلفن های 88202914-021 يا 88292915-021 از آدرس پزشکان متخصص مورد نظر خود و همچنين وجود نام پزشک در ليست متخصصين پوست کشور مطلع شوند.

شما می توانید جزئیات اطلاعات دکتر فرحناز زینعلی متخصص پوست و مو زنجان را در سایت انجمن متخصصین پوست ایران در قسمت اطلاعات پزشکان متخصص بر اساس استان مشاهده فرمایید.  

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

مژده مژده

اولین جشنواره کاشت مو و ابروی دائمی قابل رشد پرتراکم و با کیفیت بالا

در استان زنجان در کلینیک پوست و مو و لیزر و کاشت موی پارس

دکتر فرحناز زینعلی

جهت اخذ نوبت و پذیرش و مشاوره لطفا حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید

:تلفن تماس
۰۲۴-۳۳۴۴۰۰۶۰
۰۲۴-۳۳۴۶۶۴۵۷
:آدرس مطب و کلینیک

زنجان، کوچمشکی، نرسیده به میدان دادگستری، خیابان پایین دانشگاه پیام نور، پلاک 81، طبقه سوم و چهارم، کلینیک پوست و مو و لیزر پارس

برای مسیریابی روی نقشه گوگل کلیک کنید