مقاله دکتر فرحناز زینعلی در مورد کهیر فیزیکی

کهیر بیماری کم خطر ولی آزار دهنده ای می باشد که موجب اختلال در فعالیت های فرد مبتلا می گردد. علائم بالینی کهیر بصورت قرمزی، تورم و خارش می باشد و هر ضایعه روی پوست کمتر از ۲۴ ساعت فروکش می نماید. کهیر به دو گروه کلی حاد و مزمن طبقه بندی می شود. اگر مدت زمان ابتلا به بیماری کمتر از ۶ هفته باشد به آن کهیر حاد میگویند و اگر بیش از ۶ هفته تداوم یابد به آن کهیر مزمن اطلاق میشود.

ادامه مطلب

رفع تاتوي ابرو با ليزر

عكس بلافاصله بعد از ليزر است به مرور زمان رنگ تاتو محو ميشود وبراي حذف كامل تاتو ممكنست جلسه ليزر بيشتري نياز باشد.

ادامه مطلب

براي درمان ضايعات پوستي به متخصص پوست مراجعه كنيد

عكس بالا عارضه جراحي خال بازوي خانم جواني است كه براي جراحي خال به غيرمتخصص پوست مراجعه كرده و با اسكار بزرگتر از خال به ما مراجعه كرده است...

ادامه مطلب

آنچه که باید درباره انواع لیزر پوست بدانید

گذشته از تاثیر عوامل خارجی ، قدرت پوست براي دفع سلول‌هاي مرده با افزايش سن كاهش مي‌يابد و باید سلول‌هاي مرده از روي سطح پوست برداشته شوند تا هم مشكلات پوستي حل شوند و هم پوست صاف و زيبا شود. درباره لیزر بیشتر بدانید.

ادامه مطلب

باور های غلط درباره لیزر موهای زائد

لیزر به دلیل وارد کردن نور با سرعت بالا به داخل بافت پوست برای سوزاندن ریشه موهای زائد، باعث ایجاد کمی درد و سوزش می شود، اما این درد، قابل تحمل و بسیار زودگذر خواهد بود.

ادامه مطلب

لیزر موهای زائد،مزایا و عوارض

رفع موهای زائد بوسیله لیزر،یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که در ایالت متحده آمریکا انجام می شود و دومین جراحی بعد از جراحی جوان سازی و رفع چین وچروک پوست و سیاهی زیر بغل ناشی از مو می باشد.

ادامه مطلب

سوال‌های لیزری

شما برای خلاص شدن از شر موهای زائد بدنتان چه کار می‌كنید؟ از تیغ استفاده می‌کنید یا اپی‌لیدی یا موم و مومك؟

ادامه مطلب

از تیغ تا لیزر برای رفع موهای زائد ،کدام موقت و دائمی است؟

تیغ زدن موها موجب می شود موی بدن یا صورت در حال استراحت به فاز فعال برود و این همان چیزی است که متخصصان پوست و مو از آن هنگام لیزردرمانی استفاده می کنند، بدین ترتیب خانمی که می خواهد برای درمان موهای زائد صورت از لیزردرمانی استفاده کند باید قبل و حین درمان با لیزر، موهای زائدش را با تیغ اصلاح کند.

ادامه مطلب

لیزر موهای زائد برای این افراد ممنوع است

بهترین کاندید برای لیزر موهای زائد کسی است که پوست روشن و موهای ضخیم و تیره دارد.

ادامه مطلب

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها

مکانیسم اثر لیزر، بر بمباران و نابود ساختن رنگدانه یا ملانین موجود در ریشه مو استوار می باشد. در این روش با استفاده از لیزر، فولیکول موهای زاید کاملا تخریب می شود و امکان رشد موهای زاید در آن ناحیه خاص از بین می رود.

ادامه مطلب