دکتر پوست زنجان

پزشکان متخصص پوست و مو زنجان

نوبت دهی متخصص پوست زنجان - پزشکان متخصص پوست و مو در زنجان - پزشک متخصص پوست در زنجان - دکتر پوست و مو در زنجان - بهترین دکتر پوست در زنجان - آدرس دکتر پوست در زنجان - متخصص پوست خوب در زنجان - بهترین فوق تخصص پوست زنجان

دکتر فرحناز زینعلی متولد زنجان، جراح و متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر و عضو انجمن پوست اروپا و انجمن متخصصین پوست ایران است.
وی در سال 1373 تحصیلات دکترای پزشکی عمومی را در تهران به اتمام رساند و در سال 2010 موفق به اخذ دانشنامه بورد عربی در رشته تخصصی پوست، مو و زیبایی شد.
وی بعد از گذراندن دوره های تکمیلی به ایران بازگشت و در سال 1391 تحصیلات تکمیلی پوست، مو و زیبایی را با کسب نمره ممتاز در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساند. دکتر زینعلی، در سال1391 به زنجان بازگشت و مطب تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر را با تجهیز کامل به جدیدترین دستگاه های لیزر برای خدمت به همشهریان عزیز افتتاح نمود.
وی همواره برای کسب علوم و مهارت های جدید تخصصی در تلاش است و در سمینارها و کنگره های تخصصی پوست و موی داخل و خارج از کشور حضور فعال دارد.
وی همچنین سعی دارد دانش و مهارت خود و تجهیزات مطب را در سطح بهترین کلینیک های جهان قرار دهد تا همشهریان عزیز بتوانند از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر بهره‌مند گردند.

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید: