سلام خانم دکتر من صورت خیلی لاغری دارم بخاطر این مسئله عذاب میکشم و اعتماد بنفس ندارم،میخواستم تزریق ژل انجام بدم اما از عوارض بعدیش خیلی میترسم،هیچ دارویی یا کرمی وجود نداره که صورتم پر بشه ممنون از پاسخگوییتون
سلام محصولات موضعی که حجم دهی دارند بیشتر در مواردی به کار می روند که فرد براثر افزایش سن یا بیماری یا کاهش وزن،استرس و... حجم طبیعی پوست خود را از دست داده باشد.و به ندرت می توانند در فردی که از ابتدا صورت لاغری داشته، حجم جدیدی را به پوست اضافه کنند.اگر همچین محصولی مدنظر شماست لطفا سن و نوع پوستتان را ذکر کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.
سلام من ۲۲ سالمه و از ۱۹ سالگی بخاطره استرس زیاذ دچار جوش روی گونه هام و پیشونیم شدم.۳ بار دکتر رفتم و هر دفعه پس از اتمام دوره درمان بلافاصله بعد یک استرس دوباره جوش ها روی صورتم ظاهر میشن!الان به مدت ۲ماهه ژل ضدجوش اکتی پورو دارم استفاده میکنم!که تقریبا بهتره وضیعت جوش هام ولی کاملا خوب نشده و هنوز هم جوش دارم!پوستم مختلط وکم آبه!برای از بین رفتنشون باید چیکار کنم؟
سلام با توجه به توضیحاتتان جوش های نسبتا مقاومی دارید که بهتر است مراجعه حضوری به پزشک داشته باشید تا بررسی های هورمونی هم برایتان انجام شود و درصورت نیاز به شما داروی خوراکی تجویز شد.در مورد محصول موضعی می توانم به شما هیسه اک کا18 اوریاژ را پیشنهاد دهم که شبها روی پوست تمیز صورت استفاده نمایید.در طول روز مرطوب کننده ای فاقدچربی همانند هیسه اک مت اوریاژ و ضدآفتاب فاقدچربی مصرف نمایید.

من سوريازيس دارم در ناحيه كف دست و انگشت پا و ساق پا.محصولات ايگو و بايودرمارو استفاده ميكنم اما كفاف نميده.لطفاً ممرطوب كننده دست و بدن و ضد چروك دور چشم(پوست خشك تا خيلي خشك)و كرم شب و روز مناسب اين پوست معرفي بفرمايين.قبل تَر از محصولات ليراك مگه في سنس استفاده كردم.ضد آفتاب عالي مخصوص جنوب كشور هم ممنون ميشم معرفي كنين؟

سلام در مورد مرطوب کننده می توانید از گزموز کرم اوریاژ وضدآفتاب از سانی فیک لیراک استفاده نمایید .در مورد محصولات ضدچروک صورت و دورچشم باید سن خود را ذکر کنید تا بتوانم شما را راهنمایی کنم.البته اگر دورچشم حساسی دارید یکی از بهترین انتخابها در هر سنی دورچشم کیووی ایگو است.
سلام وقت بخیر من 38 سال دارم دوران جوانی و نوجوانی پوست بسیار چربی داشتم اما حالا چربی پوستم نرمال شده و مثل گذشته نیست برای شستن صورت و بخصوص پاک کردن آرایش صورتم از ژل دپیدرم وایت اوریاژ استفاده میکنم راضی هستم فقط کمی پوستم بعد از استفاده از آن خشک میشود و باید مرطوب کننده بزنم . از محصولات اوریاژ یا یا بایودرم میتوانید چیز دیگری معرفی کنید ؟
سلام شوینده ملایم تر می توانم کرم لاوانت اوریاژ را به شما پیشنهاد دهم.

پرسش خودتان را ارسال کنید