رفع ضایعات پیگمانته پوست

دستگاه لیزر الیت پلاس

دستگاه الیت پلاس دارای لیزرالکساندرایت از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای رفع ضایعات پیگمانته پوست در انواع تایپ­ های پوستی (تایپ­ های پوستی 1،2،3 و در برخی موارد 4) مورد استفاده قرار می گیرد.
این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال ­ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلائی در رفع ضایعات پیگمانته سطحی نظیر کک و مک، لک های سطحی پوست که در اثر آفتاب یا در سنین بالا پدید می آیند، همچنین جوش های سرسیاه بینی نام می ­برند.

 

رفع ضایعات پیگمانته پوست

ضایعات پیگمانته پوست چیست؟

ضایعات پیگمانته در حقیقت لکه ‏هایی هستند که رنگ آن‏ ها با رنگ پایه‏ ی پوست متفاوت است. این ضایعات رنگ‏ های مختلفی داشته و ممکن است اپیدرمال (سطحی) یا درمال (عمیق) باشند و می توانند در انواع خال، کک و مک و یا لکه ظاهر شوند و در نتیجه آن، پوست تیره تر می شود.در این ضایعات، سلول‌های سازنده ملانین که همان رنگدانه پوست هستند، آسیب دیده و یا تخریب می‌شوند. بارداری، تغییرات هورمونی، برخی بیماری­ ها و قرار گرفتن در معرض آفتاب، می تواند عامل ایجاد این ضایعات باشد.

نحوه ی عملکرد لیزر در از بین بردن پیگمانته های پوست:

لیزر ساطع شده به سطح پوست به صورت انرژی گرمایی توسط پیگمانته ها جذب می شود، این گرما باعث می شود بافت پیگمانته به ذرات بسیار کوچکی تقسیم شود. این ذرات در لایه های پوست به عنوان سلول های مرده محسوب می شوند و توسط دیگر سلول به سمت سطح پوست هدایت شده و در فرآیند طبیعی دفع سلول های مرده ی پوستی، از بین می روند.

 

نمایشی از عملکرد و تاثیر لیزر در فرآیند رفع ضایعات پیگمانته

 

معرفی دستگاه الیت پلاس و مزایای استفاده از آن

دستگاه الیت پلاس دارای لیزر الکساندرایت از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور(Cynpsure) امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای رفع ضایعات پیگمانته پوست و در انواع تایپ ­های پوستی (تایپ­ های پوستی 1،2،3 و در برخی موارد 4) مورد استفاده قرار می گیرد.
این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال­ ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلائی لیزر در رفع ضایعات پیگمانته سطحی نظیر کک و مک، لک های سطحی پوست که در اثر آفتاب یا در سنین بالا پدید می آیند، همچنین جوش های سرسیاه بینی نام می­ برند.

 

بهره ­گیری از لیزر الکساندرایت (الکس):

از لحاظ علمی این نوع لیزر جذب بالایی در ملانین (رنگدانه) دارد و لیزر مطلوبی در فرآیند رفع ضایعات پیگمانته پوست محسوب می شود.

عرض پالس قابل تنظیم:

برای رفع لکه ­های پوستی، ضایعه باید در سطح پوست تخریب شود. برای از بین بردن این لکه ­ها، دستگاه­ های لیزر باید دارای عرض پالس قابل تنظیم باشند تا تخریب بافت به خوبی انجام شود. دستگاه لیزر الیت پلاس با عرض پالس قابل تنظیم به راحتی و دقت تمام ضایعات پیگمانته پوست را در نواحی مختلف بدن از بین می­ برد.

 

هندپیس ­های متنوع:

با استفاده از هندپیس­ های سایز کوچک در دستگاه الیت پلاس حتی لکه­ های بسیار کوچک نیز در نواحی مختلف بدن از بین می­ روند و قابل درمان می باشند.

 

 

بهره­ گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا:

بهره ­گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا در ساخت این دستگاه موجب شده در مقایسه با دستگاه ­های مشابه آسیایی و اروپایی، نتایج درمانیِ بسیار مطلوب، در کوتاه ترین زمان حاصل شود. توجه داشته باشید تکنولوژی ساخت لیزر الکساندرایت در دستگاه امریکایی با تکنولوژی ساخت آن در دستگاه­ های آسیایی و اروپایی کاملا متفاوت بوده و نتایج درمانی قابل مقایسه با یکدیگر نیستند.

حضور در کلینیک ­های معتبر و فوق تخصصی:

با توجه به قیمت بالای دستگاه الیت پلاس، تنها کلینیک­ های معتبر و معروف قادر به خرید این دستگاه هستند. لذا علاوه بر استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه در این کلینیک ­ها، درمان شما تحت نظر متخصصین خبره و چیره­ دست انجام می­ شود.

تصاویر قبل و بعد از درمان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

مژده مژده

اولین جشنواره کاشت مو و ابروی دائمی قابل رشد پرتراکم و با کیفیت بالا

در استان زنجان در کلینیک پوست و مو و لیزر و کاشت موی پارس

دکتر فرحناز زینعلی

جهت اخذ نوبت و پذیرش و مشاوره لطفا حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید

:تلفن تماس
۰۲۴-۳۳۴۴۰۰۶۰
۰۲۴-۳۳۴۶۶۴۵۷
:آدرس مطب و کلینیک

زنجان، کوچمشکی، نرسیده به میدان دادگستری، خیابان پایین دانشگاه پیام نور، پلاک 81، طبقه سوم و چهارم، کلینیک پوست و مو و لیزر پارس

برای مسیریابی روی نقشه گوگل کلیک کنید