رفع ضایعات عروقی بوسیله لیزر

دستگاه لیزر الیت پلاس

دستگاه الیت پلاس مجهز به لیزر اِن دی یَگ، از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای رفع ضایعات عروقی و رگ ­های ناخواسته در نواحی مختلف بدن از جمله صورت، پا و در کلیه تایپ­ های پوستی (تایپ ­های پوستی 1،2،3،4،5،6) مورد استفاده قرار می گیرد.


این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال ­ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلائی در رفع ضایعات عروقی نام می­ برند.

رفع ضایعات عروقی بوسیله لیزر

ضایعات عروقی ضایعاتی هستند که یا از بدو تولد و یا به مرور زمان ظاهر شده ‏اند مانند رگ های عنکبوتی که احتمالاً در صورت یا پاهای خود یا اطرافیان آن ها را مشاهده کرده اید. این ضایعات انواع مختلفی دارند، ممکن است بسیار سطحی یا عمیق و در رنگ‏ های مختلف باشند. یکی از لیزرهای موثر در درمان ضایعات عروقی، لیزر ان دی یگ است که به دلیل عمق نفوذ بالاتر در مقایسه با انواع دیگر لیزر، قادر به درمان ضایعات و رگ های عمقی تر نیز می باشد. با توجه به عمق ضایعه، رنگ و قطر آن، پارامترهای مختلفی علاوه بر انتخاب لیزر، باید در نظر گرفته شود، این نکته بسیار مهم است که ضایعات عروقی حتی در یک موضع انواع بسیار مختلفی دارند و دستگاه لیزری که برای رفع ضایعات عروقی استفاده می‏ گردد باید قابلیت تنظیم تمام پارامترها برای رفع انواع ضایعات را داشته باشد.

معرفی دستگاه الیت پلاس و مزایای استفاده از آن

دستگاه الیت پلاس مجهز به لیزر اِن دی یَگ (Nd:YAG)، از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور (Cynosure) امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای رفع ضایعات عروقی و رگ­ های ناخواسته در نواحی مختلف بدن از جمله صورت، پا و در کلیه تایپ­ های پوستی (تایپ­ های پوستی 1،2،3،4،5،6) مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال ­ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلایی در رفع ضایعات عروقی نام می برند.

 

بهره ­گیری از لیزر اِن دی یَگ:

با توجه به میزان جذب کم تر این لیزر در ملانین، می ­توان از آن برای درمان ضایعات عروقی در همه تایپ های پوست، حتی پوست­ های برنزه استفاده کرد. با توجه به عمق نفوذ بالای این لیزر در پوست، علاوه بر رگ ­ها و ضایعات عروقی سطحی در نواحی صورت، می­ توان ضایعات عروقی واریس شکل بر روی پاها را نیز درمان نمود. البته باید توجه داشت که برای استفاده از لیزر در رفع ضایعات عروقی، تشخیص نوع و ضخامت رگ توسط پزشک متخصص الزامی است.

عرض پالس قابل تنظیم:

دستگاه لیزر الیت پلاس، عرض پالس قابل تنظیم دارد. این پارامتر در دستگاه های لیزر بسیار مهم است چرا که با تنظیم دقیق آن می توان به راحتی ضایعات عروقی و رگ، با انواع ضخامت را در نواحی مختلف بدن از بین برد.

بهره گیری از سیستم کولینگ باد خنک:

 دستگاه الیت پلاس مجهز به سیستم خنک کننده Cryo 6 ساخت کمپانی Zimmer آلمان است، این شرکت به صورت انحصاری برای کمپانی سایناشور سیستم کولینگ تولید می­ کند. در این سیستم، خنک کردن پوست بوسیله جریان ممتد باد خنک انجام می­ شود. سطح تحت درمان پوست، به طور همزمان مورد تابش لیزر و باد خنک با دمای 30- سانتیگراد قرار می­ گیرد. استفاده از این خنک کننده میزان درد را به حداقل رسانده و جلسات درمان کاملا خوشایند خواهند بود. از طرفی این سیستم عوارض سیستم خنک کننده اسپری گاز کرایو و خنک کننده های تماسی را به همراه ندارد، از جمله این عوارض شامل، درد در حین درمان، سوختگی­ های هلالی شکل، انتقال بیماری­ های پوستی و سوختگی به علت انجماد پوست، می باشد.

 

 

بهره­ گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا:

بهره­ گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا در ساخت این دستگاه موجب شده در مقایسه با دستگاه ­های مشابه آسیایی و اروپایی، نتایج درمانیِ بسیار مطلوب، در کوتاه ترین زمان حاصل شود. توجه داشته باشید تکنولوژی ساخت لیزر اِن دی یَگ در دستگاه امریکایی با تکنولوژی ساخت آن در دستگاه­ های آسیایی و اروپایی کاملا متفاوت بوده، بنابراین نتایج درمانی قابل مقایسه با هم نیستند.

حضور در کلینیک ­های معتبر و فوق تخصصی:

با توجه به قیمت بالای دستگاه الیت پلاس، تنها کلینیک­ های معتبر و معروف قادر به خرید این دستگاه هستند. لذا علاوه بر استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد این دستگاه، درمان شما تحت نظر متخصصین خبره و چیره ­دست انجام می ­شود.

تصاویر قبل و بعد از درمان

 

 

 

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

مژده مژده

اولین جشنواره کاشت مو و ابروی دائمی قابل رشد پرتراکم و با کیفیت بالا

در استان زنجان در کلینیک پوست و مو و لیزر و کاشت موی پارس

دکتر فرحناز زینعلی

جهت اخذ نوبت و پذیرش و مشاوره لطفا حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید

:تلفن تماس
۰۲۴-۳۳۴۴۰۰۶۰
۰۲۴-۳۳۴۶۶۴۵۷
:آدرس مطب و کلینیک

زنجان، کوچمشکی، نرسیده به میدان دادگستری، خیابان پایین دانشگاه پیام نور، پلاک 81، طبقه سوم و چهارم، کلینیک پوست و مو و لیزر پارس

برای مسیریابی روی نقشه گوگل کلیک کنید