جوانسازی غیر تهاجمی بوسیله لیزر

دستگاه لیزر الیت پلاس

دستگاه الیت پلاس مجهز به لیزر اِن دی یَگ، از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای جوانسازی غیرتهاجمی در کلیه تایپ­ های پوستی (تایپ­ های پوستی 1،2،3،4،5،6) مورد استفاده قرار می گیرد.
این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال ­ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلائی لیزر اِن دی یَگ در جوانسازی غیرتهاجمی نام می­ برند.

 

جوانسازی غیر تهاجمی بوسیله لیزر

گذر زمان و قرار گرفتن در معرض تابش اشعهUV  نور آفتاب، زخم و موارد دیگر، باعث نازک شدن اپیدرم، تغییر در بافت پوست، ایجاد چین و چروک، ضایعات عروقی، تغییر در رنگ پیگمان ها و ایجاد خال و … می ‏گردد. بروز یک یا همگ‏ی این مشکلات به ایجاد ظاهری نازیبا در پوست می‏ انجامد. بنابراین برای رفع آن می ‏توان سطح پوست را بازسازی یا جوانسازی کرد. جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازی می تواند به چند طریق انجام شود، که از جمله آن ها می توان روش های، ابلیتیو یا تهاجمی، نان-ابلیتیو یا غیرتهاجمی و در آخر روش های فرکشنال را نام برد.

یکی از روش ­های جوانسازی غیرتهاجمی استفاده از لیزر ان دی یگ است. با توجه به میزان جذب کم این لیزر در رنگدانه­ های پوست (ملانین)، از این لیزر می­ توان برای انواع تایپ­ های پوستی استفاده کرد.

در این روش، تابش مکرر لیزر بر روی پوست و انتقال انرژی گرمایی به لایه­ های زیرین آن، باعث تحریک کلاژن و فعالسازی آنها در لایه ی درم شده و به واسطه آن لایه‏ های زیرین پوست سفت می­ شوند. استفاده از این لیزر در سطح پوست ایجاد زخم نمی‏ کند. از این روش برای بهبود چین و چروک‏ های ظریف و رفع ضایعات ناشی از قرارگرفتن در معرض تابش آفتاب، استفاده می ­شود. با توجه به این که جوانسازی در این روش غیرتهاجمی است، ممکن است جلسات درمان بین 8 الی 12 جلسه به طول انجامد.

 

 معرفی دستگاه الیت پلاس و مزایای استفاده از آن

دستگاه الیت پلاس مجهز به لیزر اِن دی یَگ (Nd:YAG)، از جمله جدیدترین لیزرهای ساخت شرکت سایناشور (Cynosure) امریکا، دستگاهی منحصر به فرد و با سرعت بسیار بالا در عملکرد است که به راحتی برای جوانسازی غیرتهاجمی در کلیه تایپ­ های پوستی (تایپ­ های پوستی 1،2،3،4،5،6) مورد استفاده قرار می گیرد.

 


این دستگاه دارای تائیدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و سال­ ها متخصصین پوست و مو از آن به عنوان استاندارد طلائی لیزر اِن دی یَگ در جوانسازیِ غیرتهاجمی نام می ­برند. 

 

بهره ­گیری از لیزر اِن دی یَگ:

با توجه به میزان جذب کم تر این لیزر در ملانین، می­ توان از آن برای جوانسازی غیرتهاجمی در همه تایپ های پوستی، حتی پوست­ های برنزه استفاده نمود. با توجه به عمق نفوذ مطلوب این لیزر در بافت، انتقال انرژی گرمایی در لایه­ های زیرین و تحریک کلاژن در لایه درم به خوبی صورت می­ گیرد و در نتیجه بهبود و قوام پوست حاصل می­ شود.

فرکانس بالای دستگاه:

در دستگاه الیت پلاس سرعت دستگاه تا فرکانس 5 هرتز قابل تنظیم است و این نکته به پزشک این امکان را می­ دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن دمای بافت را به میزان دلخواه رسانده و انرژی لازم گرمایی را به لایه­ های زیرین پوست انتقال دهد.

عرض پالس قابل تنظیم:

دستگاه لیزر الیت پلاس، عرض پالس قابل تنظیم دارد. این قابلیت باعث می­ شود بدون آسیب رسیدن به بافت­ های اطراف، انرژی گرمایی کاملا کنترل شده و با دقت کامل به بافت مورد نظر انتقال یابد و فعالسازی کلاژن ها به نحو احسن انجام شود.

هندپیس ­های متنوع:

استفاده از هندپیس­ های مختص جوانسازی در این دستگاه، نتایج درمانی ایده آلی را به همراه دارد.

 

 

بهره­ گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا:

بهره­ گیری از تکنولوژی روز کشور امریکا در ساخت این دستگاه موجب شده در مقایسه با دستگاه­ های مشابه آسیایی و اروپایی، نتایج درمانیِ بسیار مطلوب، در کوتاه ترین زمان حاصل گردد. توجه داشته باشید تکنولوژی ساخت لیزر الکساندرایت و ان دی یگ در دستگاه های امریکایی با تکنولوژی ساخت آن در دستگاه ­های آسیایی و اروپایی کاملا متفاوت بوده و نتایج درمانی، قابل مقایسه با هم نیستند.

حضور در کلینیک­های معتبر و فوق تخصصی:

با توجه به قیمت بالای دستگاه الیت پلاس، تنها کلینیک ­های معتبر و معروف قادر به خرید این دستگاه هستند. لذا علاوه بر استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه در این کلینیک ­ها، درمان شما تحت نظر متخصصین خبره و چیره ­دست انجام می­ شود.

تصاویر قبل و بعد از درمان

 

 

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

مژده مژده

اولین جشنواره کاشت مو و ابروی دائمی قابل رشد پرتراکم و با کیفیت بالا

در استان زنجان در کلینیک پوست و مو و لیزر و کاشت موی پارس

دکتر فرحناز زینعلی

جهت اخذ نوبت و پذیرش و مشاوره لطفا حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید

:تلفن تماس
۰۲۴-۳۳۴۴۰۰۶۰
۰۲۴-۳۳۴۶۶۴۵۷
:آدرس مطب و کلینیک

زنجان، کوچمشکی، نرسیده به میدان دادگستری، خیابان پایین دانشگاه پیام نور، پلاک 81، طبقه سوم و چهارم، کلینیک پوست و مو و لیزر پارس

برای مسیریابی روی نقشه گوگل کلیک کنید