جراح و متخصص پوست، مو، زيبايي و ليزر زنجان

دکتر فرحناز زینعلی متولد زنجان، جراح و متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر و عضو انجمن پوست اروپا و انجمن متخصصین پوست ایران است.
وی در سال 1373 تحصیلات دکترای پزشکی عمومی را در تهران به اتمام رساند و در سال 2010 موفق به اخذ دانشنامه بورد عربی در رشته تخصصی پوست، مو و زیبایی شد.
وی بعد از گذراندن دوره های تکمیلی به ایران بازگشت و در سال 1391 تحصیلات تکمیلی پوست، مو و زیبایی را با کسب نمره ممتاز در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به اتمام رساند. دکتر زینعلی، در سال1391 به زنجان بازگشت و مطب تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر را با تجهیز کامل به جدیدترین دستگاه های لیزر برای خدمت به همشهریان عزیز افتتاح نمود.
وی همواره برای کسب علوم و مهارت های جدید تخصصی در تلاش است و در سمینارها و کنگره های تخصصی پوست و موی داخل و خارج از کشور حضور فعال دارد.
وی همچنین سعی دارد دانش و مهارت خود و تجهیزات مطب را در سطح بهترین کلینیک های جهان قرار دهد تا همشهریان عزیز بتوانند از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پوست، مو، زیبایی و لیزر بهره‌مند گردند.

پوست زنجان - دکتر پوست زنجان - متخصص پوست زنجان - لیزر زنجان

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

مژده مژده

اولین جشنواره کاشت مو و ابروی دائمی قابل رشد پرتراکم و با کیفیت بالا

در استان زنجان در کلینیک پوست و مو و لیزر و کاشت موی پارس

دکتر فرحناز زینعلی

جهت اخذ نوبت و پذیرش و مشاوره لطفا حضوری به کلینیک مراجعه فرمایید

:تلفن تماس
۰۲۴-۳۳۴۴۰۰۶۰
۰۲۴-۳۳۴۶۶۴۵۷
:آدرس مطب و کلینیک

زنجان، کوچمشکی، نرسیده به میدان دادگستری، خیابان پایین دانشگاه پیام نور، پلاک 81، طبقه سوم و چهارم، کلینیک پوست و مو و لیزر پارس

برای مسیریابی روی نقشه گوگل کلیک کنید